Podpora & školení

Gisat jako autorizovaný distributor společnosti PCI Geomatics v České republice a na Slovensku poskytuje všem svým uživatelům kompletní podporu při užívání programů a nabízí možnost zaškolení stávajícím i novým uživatelům.

 

Uživatelská podpora


Pro všechny programy PCI Geomatics je nabízena podpora ve třech úrovních:

  • Basic Support Service

    Zahrnuje pravidelný softwarový update zaručující získání všech nových verzí vydaných v období platné podpory. Uživatelům je také zaručena pomoc při instalaci programu a přístup na webovou podporu PCI Geomatics.

  • Full Support Service

    Zahrnuje veškeré výhody předchozí úrovně rozšířené o kompletní podporu při užívání software (garantovaná doba pro odpověď na jakýkoliv dotaz nebo požadavek je 24h). Uživatelé mají také nárok na bezplatný převod jejich licencí mezi různými operačními systémy.

Veškeré zásady a detaily uživatelské podpory najdete na této stránce.

Politika PCI Geomatics týkající se poskytování podpory je vstřícná. Uživatelé nejsou vázáni platit pravidelné každoroční poplatky za jakýkoliv typ podpory, ale mohou se kdykoliv rozhodnout využívání podpory na určitou dobu přerušit. V okamžiku opětovného objednání podpory a zaplacení ročního poplatku obdrží uživatel okamžitě poslední verzi programu a zároveň získá nárok na roční podporu jím vybrané úrovně. Lze tedy “přeskočit” libovolný počet verzí, cena prvního roku opětovně objednané podpory je však navýšena o 25% za každý vynechaný rok.

 

nahoru

Školení pro uživatele


Gisat nabízí všem zájemcům úvodní i specializovaná školení pro všechny programy PCI Geomatics.

Standardně jsou nabízeny následující kurzy:

  • základní školení Geomatica … 1 den
  • základní školení Geomatica OrthoEngine … 1 den

Zároveň připravujeme specializovaná školení podle požadavků zákazníka. V případě zájmu a domluvení vhodného termínu nás kontaktujte telefonicky nebo E-mailem. Po dohodě lze školení zorganizovat i přímo u uživatele.

Současně nabízíme možnost školení a kurzů pravidelně organizovaných specialisty PCI Geomatics, podrobnosti o náplni a termínech školení najdete zde.

 

nahoru